X

name-text

description-text

чоботи з нубуку

Показано 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)
Фільтр

Фільтр

Категорія взуття
Розмір
Матеріал
Підкладка
Колір
Висота підбора
Відображати:
Сортування
SALE
швидкий перегляд

Чоботи-ковбойки 752/1

2,250.00грн. -50% 4,500.00грн.
SALE
швидкий перегляд

Чоботи-ковбойки 752/3

2,250.00грн. -50% 4,500.00грн.
SALE
швидкий перегляд

Чоботи-ковбойки 752/2

2,250.00грн. -50% 4,500.00грн.
SALE
швидкий перегляд

Чоботи 551

1,695.00грн. -50% 3,390.00грн.
SALE
швидкий перегляд

Чоботи 395/3

1,675.00грн. -50% 3,350.00грн.
SALE
швидкий перегляд

Чоботи 395/2

1,675.00грн. -50% 3,350.00грн.
    Нубук - це один із найбільш популярних сучасних матеріалів, який широко використовується для виробництва взуття. Він виготовляється в фабричних умовах із застосуванням нових технологій обробки шкіри. Чоботи з натурального нубуку дозволяють модницям залишатися стильними навіть у зимовий період, коли вибір вбрання та аксесуарів є не таким широким, як у теплу пору року. Далі ми поговоримо про специфічні властивості, переваги та недоліки нубукового взуття.
 
  Чоботи з нубуку: плюси та мінуси
    Широко поширена думка про те, що більш примхливого матеріалу, ніж нубук, знайти неможливо, однак ми спробуємо об'єктивно поглянути на його особливості. Серед позитивних якостей натурального нубуку можна виділити не тільки міцність і довговічність, але й здатність добре пропускати повітря та забезпечувати ногам вентиляцію, що добре впливає на здоров'я жіночих ніжок.
    Нубук добре зберігає тепло, що дуже важливо взимку або в період холодної осені, коли чоботи з такого матеріалу користуються найбільшою популярністю. Особливим попитом серед зимових моделей нубукового взуття користуються ботфорти та чоботи до коліна. Ще однією істотною перевагою такого жіночого взуття є більш доступна ціна в порівнянні з взуттям із натуральної шкіри.
    Серед недоліків чобіт із нубуку виділяють низьку стійкість до вологи та потребу в особливому догляді за виробом. Справитися з подібними труднощами можна за рахунок спеціальних засобів по догляду за взуттям, які випускають сучасні виробники.
 
Особливості догляду за чоботами з нубуку
    Чистку нубукового взуття цілком можна виконувати в домашніх умовах, проте поставитися до цієї справи необхідно максимально обережно та акуратно. Застосування аерозолів вимагає дотримання всіх правил безпеки. Для розпилення хімічних засобів по догляду за взуттям слід вибирати приміщення з хорошою вентиляцією.
    Оскільки аерозоль - це летючий засіб, відстань до меблів або шпалер має велике значення. Щоб не зіпсувати предмети інтер'єру, можете накрити їх плівкою. Не менш важливим є і вибір аерозолю: завжди віддавайте перевагу ідентичним за складом засобам (рекомендується також зупинити свій вибір на одному виробнику).
    Більшість інструкцій радять під час первинної обробки наносити засіб тричі, при цьому кожен новий шар може бути нанесений не раніше, ніж висохне попередній. Зверніть увагу, що взуття з нубуку потребує обробки після кожного попадання в несприятливі погодні умови (сніг або дощ).
 
Де купити якісні чоботи з нубуку?
    Якщо ви хочете урізноманітнити свій гардероб, покупка стильних чобітків із нубуку стане чудовим рішенням. Широкий вибір фасонів і кольорів дозволить підібрати модель чобіт, яка найкраще впишеться до вашого гардербу. Ознайомитися з цінами та асортиментом можна в каталозі нашого інтернет-магазину.
Чоботи з нубуку. Купити жіночі чоботи з нубуку ціна - Kasandra
UAH 3350 4500