X

name-text

description-text

Пошиття на замовлення

Найцікавіше в нашій справі - це виготовлення взуття на замовлення. Кожна жінка особлива, відповідно, хибно рівняти всіх під одні стандарти. Ми знаємо, як це виправити, і от вже впродовж 8 років вміло втілюємо Ваші бажання.

На сайті зібрано усі наші найкращі зразки наших товарів. Але ми завжди залишаємо можливість вибору нашим Клієнтам.

Ви приглянули омріяну пару у глянці; чи бажаєте в нашому взутті змінити колір, матеріал виготовлення чи підкладку; або ж Вам до вподоби класика, але з урахуванням особливостей вашої стопи; можливо вирішили пошити «братів-близнюків» улюблених старих чобітків? Звертайтесь! Якщо Ваша модна фантазія і професіоналізм наших модельєрів зіллються в тандемі – взуттєвому гардеробу позаздрить не одна модниця!
        
Щоб бажане взуття ідеально сиділо на нозі, важливо правильно зняти мірки. Якщо Ви у Львові, в цьому вам допоможуть наші працівники. Якщо ж Ви замовляєте взуття з іншого міста, то в пригоді вам стане наше навчальне відео :)

       
Отже, якщо Ви вибаглива панянка, або просто хочете взуття, що на 100% буде підходити до ваших ніжок – напишіть нам або ж відвідайте салон TM “KASANDRA” у самому серці Львова.
Контакти:
Адреса: вул. Винниченка 8, м.Львів
Телефон: +38 067 38 38 491
E-mail: office@kasandra.ua