X

name-text

description-text

Босоніжки 510/1

На складі Модель: 510/1

420.00грн. -70% 1,400.00грн.
ПАРАМЕТРИ МОДЕЛІ
 • Особливості моделі: Дана модель - маломірки. Рекомендуємо замовляти на 1 розмір більший, ніж купуєте зазвичай.
 • Зовнішній матеріал: Велюр
 • Підкладка: Шкіра (футрівка)
 • Колір: Червоний
 • Висота підбора: 8 см
ОПЛАТА/ДОСТАВКА
 1. Нещодавно отримала пару цих блсоніжок. Коли замовляла, була майже впевнена, що доведеться повернути, так як колодку на підборах, яка була б зручна, знайти, як правило, дуже важко. була неймовірно здивована тому наскільки вони зручні і класні! Не можу дочекатися весну щоб вдягти :)

 2. Людмила

  Доброго вечора. Сьогодні отримала ці суперові босоніжки. Це вже друга пара взуття від "Касандра". На ніжці вони дуже гарно виглядають, зручна колодка, особливо мені, так як не часто ходжу на підборах. Вони яскраві, стильні та класні. Щиро вдячна всім майстрам, чекаю чогось новенького, яскравого.

 3. Лариса

  Дуже оригінальні та стильні босоніжки. Дякую автору моделі та "золотим ручкам", що їх виготовили. В реалі вони набагато кращі, ніж на фото (це рідкісний факт). Маю багато взуття іноземного виробництва, в т.ч. босоніжок. Але зручнішої моделі на підборах, яка була би настільки елегантна, зручна та не натирала/втомлювала ноги у "літнє пекло", ще не носила ніколи. І це з деякими вальгусними проблемами стопи - ця модель повністю оптично нівелює так звані "кісточки". Це величезна рідкість, це із розряду "Коли взуттєва справа стає мистецтвом"))) Рекомендую цю модель всім, хто має аналогічні проблеми і сумнівається. "Касандра" - ви молодці!!!

Написати відгук

Рейтинг

Схожі товари

SALE
швидкий перегляд

Босоніжки 510/2

420.00грн. -70% 1,400.00грн.