Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Картхолдери

Не тільки жіночі сумки, але і різні аксесуари до них є важливими деталями, які формують ваш стиль і думку оточуючих про вас. Ми пропонуємо вам придбати на нашому сайті такі типи аксесуарів:
- ключниці;
- картхолдери;
- гаманці;
- візитниці.
Подібні деталі досить практичні і зручні, вони дозволяють грамотно організувати простір в жіночій сумочці і компактно розмістити картки, візитки та інші дрібні деталі. Використання аксесуарів дозволить вам уникнути постійних пошуків потрібної карти при здійсненні покупок в магазині.
 
Аксесуари для жіночих сумок
Широке розмаїття сучасних аксесуарів відкриває можливості для вибору оригінальних подарунків на ювілеї і Дні Народження. Вони стануть відмінним варіантом для привітання подруги або колеги. Якісна і красива візитниця, подарована на важливу дату або просто без приводу, допоможе вам проявити себе у якості уважної людини.
Ціни на візитниці, гаманці, ключниці та інші аксесуари на нашому сайті не високі, при цьому асортимент вас приємно здивує.
 
Гаманці та візитниці
Гаманець - це один з найбільш важливих атрибутів у жіночій сумочці. Завдяки розмаїттю моделей, жінки можуть вибрати довгий гаманець у вигляді клатча або ж короткий компактний аксесуар, що складається навпіл. Іншими словами, сучасні дизайнери надають безліч варіантів для вибору. Жіночі гаманці виготовляються не тільки з натуральної шкіри, але і з текстилю, шкірозамінника та інших матеріалів.
Візитниці вже давно стали популярним аксесуаром сучасних ділових жінок. Жіноча візитниця може мати різний розмір і різну кількість відділень для візитних карт. Жіночі аксесуари відрізняються від чоловічих більш витонченою формою і великою кількістю можливих забарвлень. Важливо, щоб візитниця була виготовлена ​​з якісного матеріалу і підкреслювала статус своєї власниці. Крім того, візитниця дозволить вам не втратити контакти важливих бізнес-партнерів і утримувати їх візитки в належній якості.
Візитниці можуть бути прикрашені цікавими орнаментами, написами, виконаними оригінальним шрифтом, а також різноманітними візерунками.
 
Купити аксесуари для сумок в інтернет магазині
Найбільш популярним, якісним і стійким до зносу матеріалом для аксесуарів є шкіра. Такі вироби коштують трохи дорожче, ніж, наприклад, аксесуари зі шкірозамінника, однак і прослужать вони набагато довше.
Під час покупки таких дрібниць, як гаманці, ключниці, візитниці й картхолдери немає сенсу витрачати час на виснажливі поїздки по магазинах. Ідеальним рішенням стане вибір і замовлення аксесуарів в інтернет-магазині.
На нашому сайті ви можете ознайомитися з каталогом аксесуарів для жіночих сумок і оформити замовлення в будь-який зручний для вас час.

Немає товарів

Вгору
,