ОПЛАТА
Оплатити замовлення можна: при замовленні товару за допомогою LiqPay, або ж готівкою чи картою при отриманні товару на Новій Пошті (післяплата можлива лише у випадку передоплати у розмірі 150 грн. за одну пару). Передоплату компенсуємо клієнту з суми замовлення при отриманні товару. У випадку відмови і повернення товару вартість доставки компенсується за рахунок внесеної передоплати. Зверніть увагу, якщо замовляєте накладним платежем НП нараховує комісію 2% від суми + 20 грн за переказ коштів. Відправка в інші країни здійснюється лише по 100% передоплаті.

 
ДОСТАВКА
Отримати замовлення Ви можете в шоурумі «Kasandra» за адресою м. Львів, вул. Володимира Винниченка, 8. Також можлива доставка Новою Поштою на відділення, поштомати або ж за Вашою адресою. Зверніть увагу, що адресна доставка можлива лише після повної оплати замовлення.
Доставку оплачує замовник. Безкоштовна доставка (на склад Нової Пошти) надається лише власникам карток лояльності ТМ Kasandra зі знижкою -10% на території України.

Відправка наявного товару здійснюється протягом 1-2 робочих днів після оплати. Зазвичай у понеділок, середу та п`ятницю.