Договір публічної оферти та угода користувача

Визначення термінів:

Сайт – веб-сайт, що розміщений в мережі Інтернет за адресою https://kasandra.ua/, включаючи всі його веб-сторінки.

Продавець - Власник сайту та/або інша юридична особа або фізична особа-підприємець, що на законних підставах розміщує на Сайті інформацію про товари і/або послуги, які можна замовити. 

Товар – перелік найменувань асортименту, що розміщені на Сайті.

Публічна оферта – спрямована невизначеному колу осіб публічна пропозиція Продавця, що стосується укладення електронного договору купівлі-продажу Товарів на визначених Інтернет-магазином взуття KASANDRA умовах.

Користувач/Покупець – особа, що переглядає інформацію на Сайті, та/або замовляє Товари із використанням технічних інструментів Сайту та за контактними номерами телефону, що вказані на цьому Сайті.

Замовлення – належним чином оформлений та відправлений за допомогою Сайту (або здійснений за контактними номерами телефону, що вказані на цьому Сайті) запит Користувача на здійснення купівлі обраних ним Товарів, з зазначенням необхідних для ідентифікації даних.

Акцепт – вчинення Користувачем дій, що спрямовані на прийняття умов цієї Публічної оферти.

 

1. Загальні положення 

1.1. Ця інформація, що розміщена на Сайті, містить умови придбання Товару і являє собою Публічну оферту Інтернет-магазину взуття KASANDRA, адресовану невизначеному колу осіб - Користувачам Сайту.

1.2. Діючі умови продажу товарів, а також інформація про товари, розміщена на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.3. Акцептом є факт Замовлення Користувачем/Покупцем, який є вираженим наміром Користувача/Покупця здійснити придбання обраних на Сайті Товарів.

1.4. Акцептом Користувач/Покупець засвідчує свою повну згоду з усіма положеннями та правилами цієї Публічної оферти.

1.5. Договір вважається укладеним з моменту підтвердження та прийняття в роботу Замовлення Інтернет-магазином взуття KASANDRA.

 

2. Інформація про Товар

2.1. Представлені Товари містять назву, фотографії зразків та текстову інформацію про Товар, доступні розміри, вартість за одиницю Товару та інше.

2.2. Відомості розміщені на Сайті мають виключно інформативний характер. Фотографії Товару, що містяться на Сайті, можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду. Опис/характеристики, що супроводжують Товар не претендують на всезагальну вичерпність інформації і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації щодо Товару Користувач може звернутися за контактними номерами телефону, що вказані на цьому Сайті.

 

3. Предмет договору


3.1. Предметом договору є надана Користувачу можливість купувати для особистих потреб товари, представлених на Сайті.

 

4. Товар і порядок здійснення покупки

4.1. Продавець забезпечує наявність у себе товарів, представлених на Сайті.

4.2. Користувач/Покупець може оформити Замовлення на будь-який Товар, який є доступним для замовлення на Сайті.

4.3. Замовлення Покупця оформляється онлайн, через корзину.

4.4. Максимальний термін обробки замовлення становить 3 робочих днів.

4.5. У разі відсутності замовлених Покупцем товарів у Продавця, останній має право виключити вказаний товар із замовлення / анулювати замовлення, повідомивши про це Користувача/Покупця використовуючи контактні дані (телефон, месенджери, електронну пошту), що надані Користувачем/Покупцем при оформленні Замовлення.

4.6. У випадку відсутності або неможливості виготовлення замовленого Товару Користувач/Покупець має право замінити його на Товар аналогічної моделі або анулювати Замовлення.

4.7. Користувач/Покупець має право скасувати Замовлення зателефонувавши на номери Колл-центру або через повідомлення в месенджери, електронну пошту.

4.8. Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних відомостей, що унеможливило Виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

 

5. Доставка Замовлення

5.1. Спосіб, а також орієнтовні терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Доставка і оплата».

5.2. Доставка замовлень здійснюється по території України та закордон. Вартість доставки кожного замовлення розраховується перевізником «Нова Пошта» або «Nova Post Global», виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки. Розрахувати доставку Покупець може самостійно на офіційному сайті «Нова Пошта» https://novaposhta.ua/ 

5.3. Відправка замовлень, при наявності Товару на складі, проводиться протягом 1-3—ох робочих днів з моменту зарахування коштів на розрахунковий рахунок. Під час доставки замовлення видається Покупцеві або третій особі, зазначеній в замовленні в якості покупця або одержувача. У разі неможливості отримання замовлення Покупцем, замовлення може бути видане особі, яка може надати точні відомості про замовлення. Під час видачі замовлення перевізник «Нова Пошта» має право вимагати пред'явлення документа, що посвідчує особу одержувача.

5.4. Посилка доставляється на вказаний Покупцем склад перевізника «Нова Пошта». Для отримання посилки необхідно пред'явити паспорт і номер накладної.

5.5. При отриманні Товару Покупець має право перевірити Товар на відповідність Замовленню, за якістю, комплектністю, а також обережно приміряти Товар.

4.5. Фактом приймання Товару Покупцем є згода забрати/прийняти Товар у служби доставки, проставлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

5.6. Ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі замовлення перевізнику.

 

6. Ціна та оплата Товару (Замовлення)

6.1. Ціна Товару вказується в гривні і включає в себе всі передбачені законодавством податки.

6.2. Ціна Товару вказується на Сайті. У разі неправильної вказівки ціни замовленого Товару Продавець інформує про це Покупця для підтвердження замовлення по діючій ціні або анулювання замовлення.

6.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.4. Після оплати замовленого Товару Покупець отримує електронний фіскальний чек на контактні дані (телефон, месенджери, електронну пошту), що надані Користувачем/Покупцем при оформленні Замовлення.

6.5. Оплата Товару здійснюється у гривні відповідно до умов вказаних на Сайті в розділі «Оплата та доставка» - https://kasandra.ua/oplata-i-dostavka.

6.6. Оплата Товару здійснюється Покупцем:

6.6.1. Готівкою чи картою в момент отримання замовлення (в розмірі, який відповідає вартості замовлення, зазначеної на Сайті, з урахуванням знижок у разі їх наявності) з попереднім внесенням передоплати у розмірі визначеному Продавцем на умовах оплати післяплатою через перевізника «Нова Пошта» (оплата проводиться після отримання Товару на складі перевізника «Нова Пошта»).

6.6.2. Онлайн на Сайті через систему LiqPay, в гривні, під час оформлення замовлення (в розмірі, який відповідає вартості замовлення, зазначеної на Сайті, з урахуванням знижок у разі їх наявності).

6.7. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови їх нарахування можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

6.8. Комісію перевізника «Нова Пошта» за доставку коштів від Покупця Продавцю Покупець сплачує додатково.

 

7. Обмін і повернення Товару

7.1. Обмін та повернення Товару здійснюється відповідно до умов вказаних на Сайті в розділі  «Обмін та повернення» https://kasandra.ua/obmin-ta-povernennia

7.2. Покупець має право повернути чи обміняти придбаний Товар протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту отримання Товару виключно за умови, що він не використовувався, якщо повністю збережено товарний вигляд, споживчі властивості, фабричну упаковку, ярлики та видатковий документ (товарний чи касовий чек або інший документ, що підтверджує факт отримання Товару, із зазначенням дати).

7.3. Покупець або Продавець має право розірвати даний договір в будь-який момент до прийняття Товару Покупцем.

7.4. До Товару, що повертається чи обмінюється, повинен бути доданий заповнений бланк про повернення\обмін даного Товару з причиною повернення або зазначенням Товару для обміну. 

7.5. Повернення сплачених за Товар грошових коштів проводиться після отримання Товару протягом 3-5 робочих днів шляхом повернення грошового переказу через систему LiqPay. При наявності комісії банку одержувача за переказ повернення вона сплачується Покупцем.

7.6. Повернення Товару належної якості:

7.6.1. Повернення Товару належної якості можливе за умови, що він не використовувався, якщо повністю збережено товарний вигляд, споживчі властивості, фабричну упаковку, ярлики та видатковий документ (товарний чи касовий чек або інший документ, що підтверджує факт отримання Товару, із зазначенням дати). Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес і т.д.

7.6.2. Послуги доставки за повернення Товару належної якості оплачує Покупець.

7.7. Повернення товару неналежної якості:

7.7.1. Під товаром неналежної якості розуміється товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну, кольору або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості товару та / або неможливості його використання за призначенням.

7.7.2. Після отримання замовлення претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.7.3. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості, Покупець має право відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» вимагати повернення сплачених грошових коштів.

7.7.4. Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після передачі його Покупцю внаслідок порушення покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або обставин непереборної сили.

7.7.5. Якщо причиною повернення послужила помилка Продавця, Покупцю повертається повна вартість замовлення. Під помилкою працівника Продавця мається на увазі: відправлення іншої моделі; відправлення іншого розміру; невідповідність кольору моделі. При цьому не враховується невідповідність відтінку того ж кольору, в зв'язку з тим, що на різних моніторах одне і те ж зображення може виглядати по-різному.

7.7.6. Послуги доставки за повернення Товару неналежної якості оплачує Продавець.

 

8. Гарантія на Товар

8.1. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та нормативно-технічною документацією, Інтернет-магазин взуття KASANDRA надає гарантійний строк експлуатації взуття протягом 90 днів з дня продажу або початку сезону, в разі придбання Товару в несезонний час:

Зимовий сезон з 15 листопада по 15 березня;

Літній сезон з 15 травня по 15 вересня;

Весняно-осінній сезон з 15 березня по 15 травня і з 15 вересня по 15 листопада.

8.2. Гарантійний строк - це строк, протягом якого Інтернет-магазин взуття KASANDRA бере на себе обов'язок заміни відповідного Товару або його безкоштовного ремонту в разі виявлення недоліків, які виникли з вини виробника.

8.3. У разі виявлення недоліків протягом гарантійного строку, потрібно звернутися з рекламацією за контактними номерами телефону, що вказані на цьому Сайті, надіслати фотографії дефекту на електронну пошту online@kasandra.ua або в месенджери. 

8.4. При підтвердженні дефекту з вини виробника, Інтернет-магазин взуття KASANDRA зобов'язується діяти відповідно до статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів».

8.5. Незначні дефекти взуття, які можуть бути усунені без зниження його споживчих властивостей (відклеювання декоративного ранта, відпадання фурнітури, поломка замків-блискавок, відставання набійки, невелике відклеювання підошви та т.п.), не є підставою для повернення коштів або обміну взуття, такі дефекти усуваються шляхом ремонту.

8.6. У випадку повернення Товару, що має істотний недолік відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», Інтернет-магазин взуття KASANDRA повертає грошові кошти після отримання та експертизи Товару. Послуги доставки такого Товару оплачує Продавець.

 

9. Права та обов'язки Продавця

9.1. Продавець має право:

9.1.1. В односторонньому порядку призупинити продаж Товарів та надання послуг (відмовити в оформленні Замовлення, продажу та доставці Товарів) у випадку порушення Користувачем/Покупцем умов Публічної оферти;

9.1.2. На власний розсуд, в односторонньому порядку змінювати на Сайті ціну на Товари. Ціна Товару підтвердженого Інтернет-магазином взуття KASANDRA Замовлення залишається незмінною, окрім випадку коли ціна може бути знижена;

9.1.3. У разі відсутності або неможливості виготовлення замовленого Покупцем Товару, виключити цей Товар із Замовлення чи анулювати Замовлення, обов'язково повідомивши про це Покупця використовуючи контактні дані (телефон, месенджери, електронну пошту), що надані Покупцем при оформленні Замовлення; 

9.1.4. На власний розсуд, в односторонньому порядку вносити зміни до умов Публічної оферти, шляхом її розміщення (оприлюднення) в новій редакції на Сайті. Зміни вступають в силу з моменту їх розміщення (оприлюднення), якщо інший строк вступу змін в силу не визначений додатково при їх публікації.

9.2. Продавець зобов’язується:

9.2.1. Після отримання та підтвердження Замовлення виконувати його належним чином;

9.2.2. Перевірити якість Товару під час його пакування та підготовки до відправлення;

9.2.3. Відправити Товар згідно з оформленим Замовленням та умовами Публічної оферти.

 

10. Права та обов'язки Користувача/Покупця

10.1. Користувач/Покупець має право:

10.1.1. Обрати Товар, оформлювати та відправляти Замовлення на відповідних сторінках Сайту або за контактними номерами телефонів, що вказані на цьому Сайті;

10.1.2. Вимагати від Продавця виконання умов та обов'язків, що передбачені цією Публічною офертою.

10.2. Користувач/Покупець зобов'язується:

10.2.1. До моменту Акцепту цієї Публічної оферти ознайомитись з усіма її умовами та положеннями;

10.2.2. Ознайомитись з інформацією про Товар (його описом), яка розміщена на Сайті, до моменту оформлення Замовлення;

10.2.3. При оформленні та/або при обробленні Замовлення надати Продавцеві повну інформацію, що необхідна для здійснення доставки Товару. Продавець не несе відповідальність у випадку надання Користувачем/Покупцем неправдивих/невірних відомостей, що спричинили неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем;

10.2.4. Належним чином оплатити та отримати Товар відповідно до Замовлення;

10.2.5. При одержанні Товару впевнитися у його цілісності та комплектності шляхом огляду. У випадку виявлення пошкоджень чи неповної комплектації Товару – зафіксувати це в Акті, який разом із Покупцем повинен підписати представник Компанії служби доставки;

10.2.6. Ознайомитись з Правилами перевезення вантажів Компанією служби доставки до моменту оформлення Замовлення.

 

11. Відповідальність сторін. Порядок вирішення спорів

11.1. Інтернет-магазин взуття KASANDRA не несе відповідальності за якість каналів зв'язку загального користування та можливі перебої в мережі передачі даних (в тому числі, але не виключно, глобальної мережі Інтернет), за допомогою яких здійснюється доступ до Сайту.

11.2. Будь-яка скарга або претензія Користувача/Покупця має бути оформлена в письмовій/електронній формі. Інтернет-магазином взуття KASANDRA будуть прийняті усі необхідні заходи щодо задоволення скарги/претензії Користувача/Покупця, якщо така скарга/претензія буде обґрунтованою та оформленою відповідно до чинного законодавства України.

11.3. Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з цієї Публічної оферти або у зв'язку з нею, у тому числі що стосуються її виконання, порушення, припинення або недійсності, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості вирішення спорів шляхом переговорів, такі спори підлягають вирішенню у відповідному суді згідно матеріального і процесуального права України, з дотриманням умов щодо підсудності та підвідомчості.

 

12. Форс-мажор

12.1. Сторони звільняються від відповідальності за несвоєчасне або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком обставин надзвичайного характеру, виникнення яких не пов'язано з волевиявленням Сторін, такого як військові дії, страйки, безлад, аварії, стихійне лихо, зміни в законодавстві України, а також інші обставини надзвичайного характеру, які виникли після укладення цього Договору та безпосередньо впливають на виконання умов цього Договору та які Сторони не могли ані передбачити, ані попередити.

12.2. Сторона, для якої стало неможливим виконання зобов'язань через настання форс-мажорних обставин, повинна негайно інформувати іншу Сторону в письмовому/електронному вигляді про виникнення вищевказаних обставин, а також протягом 30 (тридцяти) календарних днів надати іншій Стороні підтвердження форс-мажорних обставин. Таким підтвердженням буде відповідний документ, виданий уповноваженим Торгово-промисловою палатою України або іншим належним чином уповноваженим державним органом, розташованим за місцем виникнення форс-мажорних обставин.

 

13. Застереження щодо збору та обробки персональних даних

13.1. Покупець підтверджує, що з моменту оформлення Замовлення, він (покупець) повідомлений про включення добровільно наданих Продавцю власних персональних даних до бази персональних даних Продавця.

13.2. Покупець, перебуваючи на Сайті Продавця, дає дозвіл Продавцю на обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Покупець підтверджує, що він ознайомлений з правами, які закріплені в Законі України «Про захист персональних даних».

13.3. Покупець надає свою згоду на зберігання своїх персональних даних протягом 75 (сімдесяти п'яти) років.

13.4. Створенням замовлення та/або реєстрацією на Сайті (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних з наступною метою: дані, що стають відомі використовуватимуться для надання йому супровідної інформації по замовленню та для здійснення відправлення Товару згідно замовлення через служби доставки; в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання Товарів, отримання інформації про замовлення; надсилання Продавцем та/або його комерційними партнерами телекомунікаційними засобами зв'язку (електронною поштою, засобами мобільного зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації в тому числі, але не обмежуючись про діяльність Сайту та Продавців.

Для цілей, передбачених цим пунктом, Покупцю мають право відправлятися листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправлятися sms-повідомлення, здійснюватися дзвінки на вказаний телефонний номер.

13.5. Покупець дає право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані в бази даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Продавець бере на себе зобов'язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

13.6. Покупець, вказуючи свої персональні дані, при оформлення Замовленні та/або створенні облікового запису дозволяє Продавцю та/або його партнерам направляти інформацію, зокрема рекламного характеру, за допомогою електронної пошти або SMS-повідомлень.

 

14. Термін дії публічного договору

14.1. Публічний договір вступає в законну силу з моменту його акцептування Покупцем і діє до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань, передбачених цим Публічним договором.

14.2. Публічний договір може бути достроково припинено за взаємною згодою Сторін.

14.3. Публічний договір може бути розірвано Продавцем у разі порушення Покупцем своїх зобов'язань по цьому Публічному договору.

 

15. Інше

15.1. До відносин між Користувачем/Покупцем та Інтернет-магазином взуття KASANDRA застосовуються положення чинного законодавства України.

15.2. Недійсність окремих положень Публічного договору не передбачає недійсність Публічного договору в цілому, оскільки можна припустити, що цей Публічний договір міг би бути укладений без включення в нього таких положень.

15.3. Покупець дозволяє Продавцю здійснювати запис і зберігання телефонних дзвінків, листування, повідомлень, зокрема електронних, пов'язаних з виконанням Замовлення Покупця на купівлю Товару і зобов'язань за цим Договором.

15.4. Публічний договір укладається шляхом приєднання Покупця до запропонованого Продавцем Договору повністю через прийняття всіх істотних умов Договору без підписання письмового примірника і має юридичну силу відповідно до положень ст. 633, 634 Цивільного кодексу України. Покупець не може запропонувати свої умови Публічного Договору.

15.5. Безумовне і повне прийняття умов Публічного договору Покупцем укладається через здійснення Покупцем дій, спрямованих на покупку Товару, передбачених Публічним договором.

 

16. Місцезнаходження та реквізити Продавця

ФОП Ілик Ірина Петрівна

Фактична адреса офісу: м. Львів, вул. Володимира Винниченка, буд. 8

ІПН: 3226605228

АТ КБ "Приватбанк"

МФО  305299

IBAN  UA573052990000026004041006471

Платник єдиного податку. Не платник ПДВ

для скарг і пропозицій: online@kasadra.ua

тел .: 0673838492