1. При отриманні замовлення на Новій Пошті чи в нашому шоурумі, Ви маєте можливість оглянути та приміряти товар.
2. Товар можна обміняти чи повернути протягом 14 календарних днів від дати отримання покупки в оригінальній упаковці та без слідів використання. Товар, який був у вжитку, поверненню не підлягає.
3. Товар, що обмінюється чи повертається повинен бути належним чином упакований, щоб уникнути його пошкодженню при транспортуванні (якщо товар буде пошкоджений в результаті невиконання даної умови, претензії щодо обміну чи повернення коштів не прийматимуться). Поштові затрати на повернення посилки Продавцеві Покупець здійснює за власний рахунок.
Посилки із зазначеною на них післяплатою не приймаються!
4. При поверненні оплачених замовлень, кошти повертаються виключно на банківську картку Клієнту, після отримання та перевірки товару!
5. При обміні товарів, якщо сума вашого нового замовлення менша за суму повернутого, різницю ми Вам повертаємо (стосується тільки випадків, коли обмінюється товар на інший, ніж був придбаний). Ви також можете залишити таку різницю у вигляді бонусу на Ваше наступне замовлення (сума буде відрахована), термін зберігання суми у вигляді бонусу необмежений.
6. Адреса для обміну чи повернення товару: м.Львів, відділення Нової Пошти № 64, ФОП Ілик І.П. (067) 38-38-492

Продавець залишає за собою право припинити торгові відносини з Покупцем у випадку непропорційності рекламацій чи замовлень, що носять спекулятивний характер.